Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Wacław Depo: Nie zgadzamy się na deprawację naszych dzieci

Depo dzieci wiedza szkoła
Rok 2015 | Wacław Depo (arcybiskup częstochowski):

Nie możemy zgodzić się na programy, które są deprawacją naszych dzieci, które pod płaszczykiem wychowania do życia w rodzinie są seksedukacją, która jest przeciwko godności każdego dziecka i każdej rodziny.

Źródło: niedziela.pl, 06.09.2015 | fot. Marek Barczyński/East News | Przeczytaj więcej wypowiedzi biskupów rzymskich o edukacji Państwa polskiego

***

Komentarz redakcji:

Wiedza nie jest zbrodnią. Seksualność i płciowość człowieka są dziedziną, w której trzeba podejmować świadome, a więc oparte na wiedzy wybory. To właśnie przez zakłamanie i pruderię możliwe było wykorzystywanie seksualne dzieci i młodzieży przez księży i biskupów rzymskokatolickich.

7 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Jak to, to księża nie mogą gwałcić dzieci?
  Dziwne pytanie co, ale oszołomy radomaryjne coraz częściej twierdzą że biblia nie zabrania i można z dziećmi to robić. Też myślałem że to jakieś zdeprawowane wśiórstwo pojedyńcze, ale coraz więcej ludzi spotkało takie wypowiedzi. Najpierw było że celibat nie zabrania seksu tylko ożenku i idiota warczy na człowieka który podaje co to jest prawidłowo celibat, teraz już wyją że seks z dzieckim to normalność, tylko ta "cywilizacja zła" wymyśla pierdoły aby ludziom odbierać możliwość realizacji potrzeb. To wsiórstwo w ramach katolickiego parania mózgu jeszcze zacznie naśladować księży, bo ci im wmówili że ciężkie zboczenie jest cacy.

  OdpowiedzUsuń
 2. >naszych dzieci
  No chyba nie waszych, czarna hołoto. XD

  OdpowiedzUsuń
 3. Najlepiej żeby wychowaniem seksualnym zajmowali się pedofile w sutannach.

  OdpowiedzUsuń
 4. "Nie możemy zgodzić się na programy, które są deprawacją naszych dzieci......"
  Wy panowie dewianci, o ile wiem, w ogóle nie powinniście mieć dzieci? No ale może ostatnio coś się zmieniło, dawno nie bylem w kościele.

  OdpowiedzUsuń
 5. Basia Szymańska11 września 2015 21:26

  Tak, dewiant we wszystkim widzi seks, seks i seks. Pogratulować biskupowi dewiacji umysłowej. Koniec. Pewnie lepiej należało by dzieci przygotowac i uwrażliwić na dewiacje kk zamiast pierdoły i kit wciskac. Jedyne co można zrobic to zakazać spedofilałym dewiantom kk zbliżac sie do dzieci. Ministerstwo jest dla Polskich dzieci, nie dla pedofili w kieckach, won ze szkół bo jesteście uwsteczniającą sektą naszych dzieci.Skoro biskupi i księża nie mają rodzin i dzieci, to ich dzieci nie będą pobierały takich nauk.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie potrafię tego zrozumieć że Rzymskokatoliccy biskupi chcą decydować za 40 milionowy naród a w dodatku żyją na nasz koszt.Brawo ciemny narodzie(nie wszyscy)Żenada.

  OdpowiedzUsuń
 7. Basia Szymańska2 listopada 2015 22:29

  Najpierw sobie trzeba te dzieci zrobić, żeby nazwać je naszymi. Ciekawe ile biskup ma bo JP2 miał a taki święty. Sami obłudnicy i nikczemnicy. Tak Mirku, biskupi to największa żenada w Polsce.

  OdpowiedzUsuń