Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Bp Pieronek: In vitro bywa fanaberią. Dziecko jak laleczka

Pieronek in vitro
Rok 2015 | Tadeusz Pieronek (biskup rzymskokatolicki):

Zostawmy te zarodki. To ważna kwestia, ale idźmy w sedno sprawy: Kościół sprzeciwia się in vitro dlatego, że to przekreślenie podstawowej zasady, która powinna rządzić stosunkiem człowieka do życia.

Dziecko w sposób naturalny rodzi się dzięki miłości rodziców. Metoda in vitro daje możliwość kupna dziecka. Za pieniądze. Czy z miłości, czy nie z miłości. Bo ktoś mówi: jestem niepłodny, ale mam prawo do dziecka. A ja pytam, skąd się to prawo bierze? Kto mu je dał? Nie mówiąc o tym, że czasem są to fanaberie wynikające z tego, że chce się mieć kogoś w domu. Jak laleczkę. 

Źródło: gazetakrakowska.pl, 03.09.2015 | fot. maruszyna.org.pl | Przeczytaj więcej wypowiedzi biskupów o in vitro

***

Komentarz redakcji: 

Gdyby dzieci rodziły się dzięki miłości to zapłodnienie in vitro nie byłoby potrzebne. Póki co dziecko rodzi się, gdy kobieta zajdzie w ciążę i ją donosi, niezależnie od rodzaju zapłodnienia. A laleczkę Pieronek może zobaczyć na rękach swojego kolegi po fachu.


9 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Bóg jak nie biega z pałą, by walić ludzi po głowach, w wydaniu katolickim, to biega również od sypialni do sypialni i puste naczynia, czyli ludzi , napełnia by stworzyli dziecko, ludzie tu nic nie mają do gadania, bóg za nich decyduje że ma być lub nie. Jaki obraz Boga widzimy w wydaniu kleru?
  Bóg jak na chwile przestaje być kibolem, zamienia się w osobnika gdzie ludzie to przedmioty, manekiny, bez żadnej woli, z którymi on robi co chce, i ich zapładnia. Według ten nauki jakiś gwałciciel na chmurce penetruje i mnie i partnerkę i decyduje o tym czy dziecko będzie. Bóg gwałciciel nie może się pogodzić że ludzie o czymś chcą decydować w swoim związku. Czy jak pis dojdzie do władzy powstanie etat księdza w sypialni, i na noc przyjdzie do domu , by dopilnować aby bóg robił wszystko prawidłowo i kochankowie nie bluźnili, bo jeszcze seksu oralnego im się zachce i bóg przebywający wtenczas w kochankach, jest zupełnie zaskoczony co z nim wyprawiają? :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Basia Szymańska7 września 2015 23:14

  Ech, ta biskupia mantra, in vitro, in vitro, in vitro i te kurwiki w oczach o in vitro. Jakie to jest debilne i prostackie. Biskupi mają w doopie in vitro, oni chca władzy absolutnej. Laleczki to jest zwykły pretekst jako wykładnia dla moherowych obywatelek. Ciekawa sprawa, im wiecej te bydlaki gnebią te bezrozumne ciemne istoty czyli kobiety, tym bardziej one im w doopy włażą. Ciekawi mnie zależność od głupoty ludzkiej, która nie zna granic w wykonaniu kobiet. Jakim to trzeba być debilem, żeby na takie biskupie gderanie reagować? Głupie babsztyle same się godzą na taki stan rzeczy i zastanawia mnie jedno, po co ten hałas o in vitro?
  Przecież naturalną rzeczą jest, że biskupi sterują swoimi owcami, przepraszam, głupimi owcami.Jakim to trzeba frajerem i manipulantem być, aby porównywać dziecko do lalki. Biskup jak zwykle manipuluje rozrodczością, ten który najwięcej wie o potrzebach rodzin, żenujący dupek. Podobno tonący brzytwy się chwyta, co u pieronka widać bezprecedensowo.(Nazwiska sa z małej litery, ze względu na brak szacunku dla popierdolonych).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ludzie oddalają się od Kościoła, który jest agresywny i w miejsce miłości głosi niechęć i przyzwolenie na opluwanie bliźniej. Kościół traci wpływy w innych państwach. Niemcy, Francja, Włochy, Hiszpania, Portugalia i Stany Zjednoczone są suwerenne, nie pozwalają Kościołowi na ingerencje w ich wewnętrzną politykę. Zostają Polska i kraje postkomunistyczne, gdzie bardzo łatwo jest w miejsce niedawnego "czerwonego" posłuchu wcisnąć i narzucić podobny "czarny" - z tych samych powodów i dla tych samych i politycznych, i finansowych korzyści.

   Usuń
 3. Basia Szymańska8 września 2015 09:31

  Jasne Robercie, oni czyli kk dążą tylko do władzy i pieniędzy, natomiast jako sekta, są bardzo niebezpieczni jak każda religia zresztą. Watykańska mafia zasrała ciemnogród Polską zwany. Nigdy nie zrozumiem, dlaczego obcy okupant zabiera głos w sprawach naszego zycia. Prezydent rozumiem przez to, że jest marionetką włażącą nie nam obywatelom w zadki tylko watykańskiej mafii, czyli armii nierobów i ułudnie oczekuje na ambonowe poklaski. Nie rozumiem i nigdy nie pojmnę, dlaczego watykańscy pedofile mają priorytet na nasze dzieci, nie ponosza kary a głupie mamuśki bardzo chętnie podają im swoje dzieci jakby na tacy, jestem zbulwersowana na maxa. Tyle się mówi o nierządzie w kościele ale to my niby jesteśmy tymi najgorszymi. Upadek kk jest bliski, wystarczyło by tylko aby ludzie zaczęli używać rozumu, tylko ci co na smyczach chodza tego rozumu prawdopodobnie nie maja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyczyna jest prosta i rozwiązanie jest proste. Zabronić buractwu głosować. U nas buractwa nie udało się ucywilizować, to mentalność chłopa pańszczyźnianego. Komunizm tylko prostaka zakłamał . To nawet widać po Chrystusie ze Świebodzina, jest wystylizowany na władcę a nie zbawiciela jak w Brazyli, koszulki Jezus rządzi, Jezus królem Polski, to bardzo dużo mówi o tych co tak stylizują Jezusa. Polska jest podzielona między miastem demokratycznym, a wsią pragnącą dyktatury, nawet Saddama ostatnio gloryfikują i jak fajnie jest w państwach islamski, które odparły cywilizacje zła, czyli europy. Odebrać im prawa na zasadzie, masz mature to masz prawo głosować, pisostwo wogóle do sejmu by nie weszło i partie byłyby bardziej odpowiedzialne a nie kiebasiane.

   Usuń
 4. Kler katolicki dlatego szaleje na punkcie in vitro , ponieważ każde dziecko urodzone dzięki tej metodzie podważa istnienie "duszy". Powstaje pytanie : kiedy dusza wchodzi w zarodka ? Na etapie gamety , moruli ,blastuli , w 4 tygodniu ? A jeśli już dusza jest w płodzie , i dojdzie do poronienia , to czy ta dusza pójdzie do nieba ( a chrzest ?!?!? ).

  OdpowiedzUsuń
 5. A tak na marginesie, pamiętacie Gowina tego co słyszy krzyki zarodków?
  No ja się uśmiałem ponownie, bo Gowin dał znowu głos;

  "Gowin zapewnia, że nie pozwoli na 'wysadzanie w powietrze polskich niemowląt'. Nie, to nie żart"

  http://m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,117915,18731096,gowin-zapewnia-ze-nie-pozwoli-na-wysadzanie-w-powietrze-polskich.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Smutne;

   Prezentowane wypowiedzi, mimo wszelkich podobieństw do retoryki III Rzeszy, należą do Polaków, zostały umieszczone w social media i dotyczą uchodźców z ogarniętych wojną krajów Bliskiego Wschodu szukających schronienia w Europie.

   http://freikorpspolen.tumblr.com/?__utma=125722326.399934727.1438760648.1441717419.1441718787.47&__utmb=125722326.7.10.1441718787&__utmc=125722326&__utmx=-&__utmz=125722326.1441718787.47.12.utmcsr=google|utmccn=(organic)|utmcmd=organic|utmctr=http%3A%2F%2Fm.wiadomosci.gazeta.pl%2Fwiadomosci%2F1%2C117915%2C18731096%2Cgowin-zapewnia-ze-nie-pozwoli-na-wysadzanie-w-powietrze-polskich.html&__utmv=-&__utmk=90322842

   Usuń
 6. Brawo Redakcja - super komentarz do bredni Pier...ka! No i znacznie szybciej, taniej, bez zbędnych przemysleń, jak ktoś ma kaprys, sprawi sobie laleczkę, za pomocą tego co pan nazywa miłością. Boziu jaki prosty jest ten świat oczami klechów, bardzo komplikuje się wtedy, gdy któryś z nich okaże się pedofilem, pijakiem, złodziejem, albo zafunduje aborcję nieletniej kochance, wtedy cudownie wynajdują miliony wydumanych wybiegów, tłumaczeń, dla klechy, a dla prostego ludu - zamknij się, to atak na kk!

  OdpowiedzUsuń