Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Ksiądz Kneblewski: Halloween to święto satanistów, penetruje osobowość dziecka

Kneblewski ksiądz Halloween
Rok 2015 | Roman Kneblewski (ksiądz z Bydgoszczy):

(...) Halloween jest świętem satanistów. Sataniści na całym świecie są przekonani o tym, że 31 października Diabeł działa ze zwielokrotnioną mocą. Coś w tym jest, skoro mu się na to pozwala, a wręcz zachęca.

Te wszystkie nieszczęsne zabawy, tak jak więcej nieszczęsnych głupot, przyszły do nas ze Stanów Zjednoczonych. Halloween nie ma polskiej tradycji, ma charakter antykatolicki. Jest to święto satanistów, sataniści je obchodzą.

Ta dynia z wydrążonymi otworami i ogniem palącym się w środku była już w starożytności znakiem, że nie czci się Pana Boga, lecz czci się Szatana. A jeżeli się dzieci karmi takimi zabawami, jeśli dzieci przebierają się za wiedźmy, upiory, demony, strachy, to jest to dotykanie magii i okultyzmu, co z kolei otwiera furtki złemu duchowi. Zły Duch może wtedy łatwiej działać, penetrować osobowość i myśli takiego dziecka. I uwaga, te dzieci które się tak brzydko bawią - i ja sobie tego nie wymyślam, to zgodnie potwierdzają księża egzorcyści - te dzieci są narażone na udręczenie, zniewolenie, obsesję, a nawet na opętanie. Więc to jest bardzo niebezpieczna zabawa. To jest przywoływanie demonów.

Jeszcze jedna rzecz mniejszego kalibru przecież to jest degenerowanie dobrego smaku tym dzieciom. To jest żałosna tandeta, kicz, jest to całkowicie nam obce dziadostwo, a przy tym diabelstwo czystej wody.

Źródło: fakt.pl, 31.10.2015 | Przeczytaj więcej wypowiedzi księdza Kneblewskiego

***

Komentarz redakcji:

Skoro już pan Kneblewski wspomina o dziadostwie, to spieszymy poinformować, że tradycyjnie polskim świętem są niekatolickie Dziady. Zaś hasła księdza o zniewoleniu, obsesji i opętaniu przywodzą na myśl jego wcześniejsze wypowiedzi, np. jakoby wychowanie dzieci w równości płci było zbrodnią.

20 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Ktoś tu jest opentany ale nienawiścią. Gdy coś jest inne od prostackiego świata, a uważa się ten swój świat za jedyną prawdę, to cały otaczający świat staje się złem i robi się niebezpiecznie ,gdy wyzywamy ludzi od złych i opentanych przez szatana, bo co trzeba zrobić z szatanem? Tym samym coś co nieodpowiada sekcie bo niekatolickie, należy zabić lub pozbawić ludzi przyjemności. Tym samym w niemczech jest zabroniony egzorcyzm, po tym jak chorą na epilepsje dwóch egzorcystów zabiło, no bo jak się w ludziach widzi szatana.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poza tym im zawsze chodzi o seks. Egzorcyzmy są elektryzujące przez seksualność, w tym wydaniu sadomasochizm. Ofiara dla przyjemności kata w sutannie drze się...uch, uch, jestem diabeł. A ten ksiądz nieświadomie realizuje aspekt seksualny, biegając za nią i ją martretując. Takie porno sadomaso, nawet podobne gażety mają, tylko że oni nie są świadomi że tak naprawdę realizują seks. Od celibatu tak im odbija, tym samym nie jest dziwne że te torturowane niewiasty a następnie palone na stosie, są jakby z sadomasochistycznego świata, z tymi dybami, przywiązywaniem, chłostaniem. No gdzieś to musi znaleźć ujście jak się nie chce uprawiać normalnie seksu czy iść na prostytutki.

   Usuń
  2. Pamięta pan pierwszy egzorcyzm, na który pan trafił?

   Tego nie da się zapomnieć. W egzorcyzmach jest pewnego rodzaju magia - to rytuał na styku religii, seksu, tajemnicy i choroby. Pierwszy egzorcysta, z którym rozmawiałem, długo mnie sprawdzał. Pokazałem mu kilka swoich filmów, wytłumaczyłem, jak pracuję. Zaufał mi. Umówiłem się, że przywiozę dziewczynę z domu do kościoła, a potem odwiozę z powrotem, miałem pełen ogląd sytuacji. Zobaczyłem, jak w kościele miła blondynka na moich oczach przeistacza się w demona.

   Tak po prostu?

   Niektórzy egzorcyści mają do tego specjalny rynsztunek - na przykład egzorcystyczne krzesło przypominające tron, do którego skórzanymi pasami przywiązuje się dziewczynę. Zaciąga się jej sprzączki na nadgarstkach, przedramionach, udach, łydkach. To wygląda jak na rycinach z XVIII wieku. I kiedy tylko pasy zacisnęły się na ciele tej blondynki, zaczęła się wyrywać i rzucać wyzwiskami, przedziwnym slangiem religijno-seksualnym. Miała fantazje dotyczące Matki Boskiej, Jezusa, księdza, który się nad nią modlił.

   Traf chciał, że w tamtym czasie dokumentowałem film o BDSM. Jeden z bohaterów pokazywał mi swoją uprząż, którą szykuje dla kobiet. Wyglądała, jakby wykonał ją ten sam producent, który wykonał kościelne pasy. Zresztą niektóre rytuały na imprezach BDSM bardzo przypominały egzorcyzmy. BDSM to nie jest trywialna forma biczowania, to skomplikowana gra psychiczna, która ma korzenie w kulturze grzechu, zawiera element poniżenia, publicznej spowiedzi. Egzorcyzmowane kobiety często wykrzykują swoje miłosne grzechy.

   Bał się pan?

   No pewnie. Ale nie bałem się szatana. Nie wiedziałem, czy mam wezwać policję, bo to była ewidentna przemoc, czy pogotowie, bałem się, że tej dziewczynie stanie się krzywda. Widziałem, jak ksiądz doznaje pewnego rodzaju satysfakcji, działo się z nim coś dziwnego. Zachowania erotyczne - jak twierdzą seksuolodzy - wcale niekoniecznie muszą polegać na tym, że się kogoś bezpośrednio dotyka, można go dotykać jakimś przedmiotem. To, co robił ksiądz, dotykając dziewczyny krucyfiksem, miało znamiona nadużycia, choć chyba nie był tego świadomy. Ostatecznie ta dziewczyna zgłosiła się do zakładu psychiatrycznego i tam jej pomogli.

   Agnieszka, jedna z bohaterek pana filmu, trafiła do egzorcysty, ponieważ nie chciała chodzić na religię.


   http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,53668,19022157,egzorcyzmy-dlaczego-szatan-w-polsce-szczegolnie-upodobal-sobie.html?disableRedirects=true

   Usuń
 2. Halloween to jest frajda dla dzieciaków.Powinien być wdrożony rozdział kościoła od państwa ale po wygranych wyborach przez fundamentalistów religijnych możemy tylko pomarzyć.Kler się rozpanoszył a to jest nasza wina,myśmy im na to przyzwolili z wraz rządzącymi to teraz nie narzekajmy.Witamy w kraju wyznaniowym.

  OdpowiedzUsuń
 3. No a w trochę cywilizowanym świecie ojciec Augustine Thompson dominikanin, udowadnia katolickie pochodzenie Halloween:

  http://ucatholic.com/blog/the-catholic-origins-of-halloween/

  OdpowiedzUsuń
 4. "Diabeł działa ze zwielokrotnioną mocą." I ten diabeł najmocniej grasuje w religijnej Diecezji Tarnowskiej, gdzie egzorcystów przybywa jak grzybów po deszczu.

  OdpowiedzUsuń
 5. "sataniści je obchodzą", diabelskie, opętanie, bla bla, no więc ten klecha z wyciągniętymi łapskami i reszta kk to sataniści, bowiem należą do sekty, która zerżnęła z pogańskich zwyczajów ten i na kopy innych. Nie dość, że chrześcijaństwo splagiatowało starsze kulty, to jeszcze złodzieje pyszczą, że inni wchodzą im w paradę i czerpią zyski na ich łowiskach. Nie, klecho, parę osób już wie, że Halloween było pierwsze, a potem wy wessaliście ten pradawny obrządek. Zero zagrożeń dla dzieci, najwyżej tyle, że słodycze są fatalne dla zębów. Ale w Boże Narodzenie, Wielkanoc też się ludzie niezdrowo obżerają i o zgrozo! To też święta dopasowane do już wcześniej istniejących!

  OdpowiedzUsuń
 6. Basia Szymańska1 listopada 2015 21:41

  Znalazł się specjalista od penetracji. Co za paranoja i ciemnogród. Ten księżulo niech skorzysta z porady egzorcysty bo ma minę wampira nienawidzącego dzieci i ich zabaw. Co za obrzydliwie obłudny sługus watykański. Brzydzę się takimi obłudnikami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę nie obrażać BEZPODSTAWNIE księży i biskupów, bo to nie pierwszy raz, kiedy Pani obraża, nie podając żadnych argumentów.
   Ja jestem bardzo rozczarowany polskim Kościołem i generalnie zgadzam się, że jest w nim mnóstwo hipokryzji, ale szanujmy mimo wszystko duchownych tak, jak innych Ludzi.
   W tej sprawie akurat myślę, że obłudnikiem jest ten, kto nie podziela w tej sprawie opinii księży.

   Usuń
  2. Proszę nie obrażać BEZPODSTAWNIE księży i biskupów, bo to nie pierwszy raz, kiedy Pani obraża, nie podając żadnych argumentów.
   Ja jestem bardzo rozczarowany polskim Kościołem i generalnie zgadzam się, że jest w nim mnóstwo hipokryzji, ale szanujmy mimo wszystko duchownych tak, jak innych Ludzi.
   W tej sprawie akurat myślę, że obłudnikiem jest ten, kto nie podziela w tej sprawie opinii księży.

   Usuń
 7. Witaj Basiu,masz całkowitą rację.Teraz kler będzie wymyślał absurdalne zakazy,mamy prezydenta z amboną na plecach i klerykalnych posłów.Czyli witamy w kraju wyznaniowym,pozdrawiam serdecznie ciebie i całą twoją rodzinę.Mirosław.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Basia Szymańska2 listopada 2015 21:56

   Witaj Mirku, my tez pozdrawiamy Ciebie i Twoją Rodzinę. Tak to jest Mirku, jakby się najarać jakiegoś ziela to byśmy tez pewnie nie wiadomo co widzieli. Świeto dla sługusów watykańskich z którego nie ma kasy na tace to nie świeto i tradycja, to zło absolutne więc gdyby te dzieci latały w to święto do kościoła i wrzucały do skarbonki to było by ok. Tak nie jest więc jak z tego gówno mają to z rozpaczy ćpają czy chlaja i mają potem omamy hehe. Najlepiej niech zamilkną bo postep idzie do przodu a oni ciągle mają jakieś wizje. Czyli Mireczku reasumując, swój do swego ciągnie a przecież w tych swoich kiecach gdyby im doprawić rogi to w 100% same szatany. Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 8. Proponuję wykonać maskę halloween-ową z podobizną tego opętanego nienawiścią klechy. Efekt murowany, przestraszy każdego tym bardziej w ponury listopadowy wieczór. Ta wykrzywiona twarz, rozcapierzone paluchy to emanacja szaleństwa w czystej postaci. A jeśli ktoś ma jeszcze siły i odwagę zapoznać się z tezami tego pana w czarnej sukience to efekt pewności, że mamy do czynienia z szaleńcem, gwarantowany.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ciemnota i katolicki zabobon mają się w naszym kraju coraz lepiej. Niestety.....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciemnotą jest, proszę Pana to pogańskie i prymitywne święto szatana.

   Usuń
  2. Ciemnotą jest, proszę Pana to pogańskie i prymitywne święto szatana.

   Usuń
 10. Zgadzam się z tym, bo niezależnie od tego, czy patrzeć z pozycji chrześcijanina, czy ateisty, Halloween to profanacja ogólnie pojętych uczuć i taki kretynizm, jakiego świat nie znał.
  To, że dzisiaj, zamiast czcić pamięć o Zmarłych, w Polsce chodzi się po domach z cukierkami i stawia się dynie w oknach - większą nienawiść do Zmarłych żywią chyba tylko pan Kaczyński i pan Macierewicz.
  W tej sprawie akurat w 100% i więcej zgadzam się z księżmi i biskupami w Polsce.
  Bo Polacy uprawiają magię na wielu polach, ale to, jak wiele zła wyrządził w Polsce Halloween, tego nie da się opisać słowami.
  Na moim osiedlu w CO DRUGIM, albo i częściej domu na oknie leżała dynia z wyłupiastymi oczami i pełną nienawiści gębą i to jest NIE DO POMYŚLENIA I NIE DO PRZYJĘCIA.
  DNO, DNO I JESZCZE RAZ DNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może chcieli tymi dyniami przestraszyć złe duchy?
   No bo według wierzeń pogańskich, przebierano się aby odstraszyć te złe duchy, schować się za maską przed czarem zła, działały odstraszająco i nawet jak mam już magicznie myśleć, coś w tym jest, że zło katolickie wtenczas tak histeryzuje, no przebrania na złe duchy działają. :D
   Po drugie, to święto jest fajne bo ci ludzie się bawią starymi wierzeniami, infantylny w tym przypadku jest kościół, bo on na poważnie traktuje, że są gadające węże, co gadały z Ewą i jej gadający wąż nawtykał różnych takich. Ktoś kto bierze to na poważnie jest infantylny i śmieszny.

   Usuń
 11. penetruje osobowość dziecka, może i tak, jednak Halloween ma dwie cechy pozytywne, jest przy nim kupa śmiechu, i nie penetruje dziecka odbytu.

  OdpowiedzUsuń