Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Gdynia. Wiesław Szlachetka zestawia równość płci z nazizmem i komunizmem

biskup Szlachetka Gdańsk
Wiesław Szlachetka
Rok 2014 | Wiesław Szlachetka (biskup gdański) mówi o tym, czym według niego jest "fałszywe dobro":

Jest wśród nich nazistowska idea tzw. życiowej przestrzeni, w którą wielu uwierzyło jako dobrą. Również wizja świetlanej przyszłości wieszczona przez ideologię komunizmu uwiodła rzesze ludzi.

A dzisiaj często próbuje się odrywać demokrację od wartości [Szlachetce chodzi o aktualną doktrynę watykańską - red.] wmawiając, że dopiero w ten sposób będzie służyć wolności, nie zdając sobie sprawy z tego, na co już wskazał św. Jan Paweł II, że "demokracja bez wartości zmienia się w jawny lub zakamuflowany totalitaryzm".

Także propagatorzy gender mamią młode pokolenia wizją dobrostanu, nie zwracając uwagi na to, że ta ideologia zawiera w sobie podstępną truciznę, która niesie za sobą jedynie zamęt i zamieszanie (YouTube, 27.10.2014).

***

Komentarz redakcji:

Ideologia biskupizmu to niezwykle groźna choroba tocząca społeczeństwo. Seksualizuje dzieci, ogranicza lub wręcz odbiera im możliwość samorealizacji, konfliktuje i rozbija rodziny. Poza tym biskupizm promuje zoofilię, pedofilię i nekrofilię. Ale na tym nie koniec – biskupizm dąży do zagłady ludzkości poprzez zmuszanie mężczyzn przebranych w sukienki do abstynencji seksualnej. Stop ideologii biskupizmu! To tylko skromna próbka możliwości jaką daje puszczenie się poręczy, promowane przez członków Episkopatu (czytaj więcej).

***

Przeczytaj też | Józef Zawitkowski: Gender jesteś! Mutantem jesteś!

3 komentarze: Leave Your Comments

  1. Ja pier--le taką wolność,co kler proponuje.Polacy zachowują się jak chłopi pańszczyźniani(nie wszyscy),w XXI w.Mądry facet lub kobieta,by wstali i wyszli z tego gniazda nienawiści.Taka jest rzeczywistość.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak zazwyczaj: dużo słów i propagandy, a konkretnej treści i sensu brak.

    OdpowiedzUsuń
  3. Biskup wie co mówi, sam to fałszywe dobro uprawia. Biskupizm to podstępne żmije, które wysysają naiwnych ludzi. Ja nie wiem, ale wszystko co im przeszkadza i ich męczy wynika z jednego, mówią po prostu o sobie. Mają tyle jadu dla innych, nie widząc jakim jadem sami ciągle plują. Kiedy oni zrozumieją, że każdy sobie żyje jak uważa, nikt im nie ma prawa mówic jak żyć. Zawsze znajdzie się jakiś oszołom, który chce być ponad wszystkimi, dlatego prześcigają się w swojej głupocie i pieprzą od rzeczy. Nam potrzeba jest demokracji a nie waszych beznadziejnych obłudnych wartości.

    OdpowiedzUsuń