Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Abp Michalik: Kościół czasami domaga się ofiary od niepłodnych ludzi

abp Michalik fot. Łukasz Solski
Rok 2015 | Niedziela.pl:

(...) Ale – jak zaznaczył abp Michalik – największym zagrożeniem jest rozbrojenie wewnętrzne narodu i wyśmiewanie patriotyzmu.

(...) Przywołał dane statystyczne, według których 71 procent Polaków uważa in vitro za metodę dopuszczalną i godziwą. – To znaczy, że nie znamy swojej wiary, że chcemy słuchać fałszywych proroków – stwierdził.

(...) - Kościół [rzymskokatolicki - red.] broni człowieka najsłabszego, domaga się niekiedy ofiary od małżonków, którzy nie otrzymali daru macierzyństwa i ojcostwa, ale przecież mają dobre serca. Tyle jest osób starszych, sierot potrzebujących miłości – mówił. (...)

Źródło: niedziela.pl, 15.08.2015 | fot. Łukasz Solski | Przeczytaj więcej wypowiedzi Józefa Michalika:


***

Komentarz redakcji:

Od swoich wyznawców Michalik może domagać się nawet stawania na rzęsach i klaskania uszami. Ale prawo Państwa polskiego jest dla wszystkich, dlatego ma regulować zapłodnienie in vitro niezależnie od aktualnej ideologii watykańskiej.


16 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Hahaha :))))) Kocham Cię redakcjo za trafne komentarze. :D

  OdpowiedzUsuń
 2. "wyśmiewanie patriotyzmu" nikt tak jak kk i jego zbrojne ramię - pisuar, onr-y, kukizy, brauny i inne tego typu szkodliwe i żałosne badziewie nie ośmiesza i obrzydza patriotyzmu. Totalna żenada - za wzór patrioty stawiają chamów, bandziorów, dilerów, przygłupów ze stadionów oraz ograniczonych konformistów "prawicowych" politykierów. Dla mnie patriotą jest człowiek nie żerujący na państwie, nie robiący syfu w lesie i wokół siebie, nie ziejący nienawiścią, bo edukuje się, a to wyklucza rasizm, homofobie i mizoginizm, no i fanatyzm religijny. Taki człowiek, a jest ich w Polsce chyba coraz mniej, bo ci fajniejsi zwiewają stąd, wystawia Polsce dobre świadectwo, pokazuje że nie wszyscy w Polsce są niewolnikami watykańca Michalika. Przypominam, że gdyby jakiś dzieciak "przylgnął" do tego chłopka, od razu by się okazało, że Michalik to obywatel Watykanu. I tyle warte jego smęcenie o patriotyzmie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie jest patryjotyzm to nacjonalizm, bo patryjota broni słabszych współobywateli przed krzywdą swoją siłą. A oni wszystkich słabszych obywateli polskich zapiekle atakują a nie ich chronią, jest to Szwabizm.
   11 listopada mamy paradę szwabizmu, który próbuje dokończyć to co zaczął w czasie powstania w Warszawie, rozwalić Warszawę . A kler z Fiurerem bardzo się kochali bo kler i trzecia rzesza, to niemal identyczne ideologie, co nie dziwi że tak ich ciągnie do szwaba ze wsi z meliny, który łudzi się że wycie o ojczyźnie, pojęć których nie rozumie bo zachowuje się wbrew, przykryje że jest kanalią społeczną, to co ukrywasz tym bardziej widać. Tacy co wyją dużo o polsce to menele bo ta polska ma zakryć kompleks niższości kim on w życiu jest, a jest jedynie jednym wielkim wstydem.

   Usuń
  2. Niepokojące jest że polacy szwaba w polsce tolerują. Na zachodzie takie kwiki nacjonalistyczne, żyd, pedał, czarnuchu, są marginesowe i to wywołuje oburzenie prawdziwie moralne u innych. A wystraczy tylko do polski wrócić, to żyd za każdym drzewem spiskuje z pedałami, fobi do każdego innego koloru czy wyznania lub braku multum
   .Tylko że na zachodzi wieś jest słaba, a u nas chamstwo ze wsi ma przewagę liczebną i pochodzenie buraczane .
   Tam prostak nie pluje tak na szefa, bo gdzieś to rozumie że każdy ma swoją role społeczną i trzeba współpracować.
   Tu cham mądrzejszy od profesora, szefa okradnie i zaplotkuje jakie to straszne bo mu napić się w pracy i poleżeć nie dał.
   Tu ci chamastwo zasuwa z buciorami do majtek bo zboczony proboszcz hiteryzuje z zaburzeń seksualnych na ambonie, tam raczej niemożliwe aby ktoś tak wciskał ryja w prywatną własność w majtkach brew woli właściciela.
   Ale tak degeneruje moralnie ta religia katolicka a cham szaleje bo mu się przyzwala. Aż ma się wrażenie że brakuje chlastania chama po ryju tradycyjnie, bo po to chlastali, bo to trzeba wytresować, bo kultury to nie rozumie a przemoc jedynie dociera. I walili w ryje chłopków aby te wulgarne zapędy chamstwa wstrzymać, które nam tak dotkliwie szaleją i im mocniej chama chlastali w pyska, tym cham większy czuł szacunek, bo oni tyranów tylko szanują, taki etap rozwoju jaskiniowy, gdzie ten u władzy pokazuje przemocą władzę .

   Usuń
 3. Idąc tą samą logiką, jeśli ktoś ma zapalenie płuc, albo wrzody na żołądku, to nie powinien się leczyć, tylko przyjąć to brzemię z godnością....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I tak, JP II przyjął to brzemię niemocy z godnością, mając zapewniona wieloletnią 24-o godziną opiekę medyczną, pobyt w szpitalu z całym tabunem lekarzy specjalistów i miliony ludzi przed telewizorami.
   A przecież relacje z bogiem, dola i niedola, modlitwa to ponoć najbardziej intymna rzecz, nieprawdaż?

   Ot katolickie zakłamanie, cynizm i odrażająca podłość w pełnej krasie.

   Usuń
  2. "Tyle jest osób starszych, sierot potrzebujących miłości – mówił. " toż ku..... niech sie nimi w pierwszej kolejnosci zajmie KK z Michalikiem na czele.(...)

   Usuń
 4. "To znaczy, że nie znamy swojej wiary" Nie znam swojej wiary może dlatego, że ... nie mam żadnej?

  OdpowiedzUsuń
 5. A mówiłem wróciło biczownictwo. Ludzie mają się chlastać ku zadowoleniu psychopatycznych biskupów. Co ciekawe, ale Michalik wykazuje zaburzenia psychiczne typowe dla pedofila. Po tej wypowiedzi że to dzieci rzucają się na księży i ich przemocą, w krzakach deprawują. Można było się jeszcze łudzić że on broni kogoś. Po tej wypowiedzi jestem wręcz pewien że wyjdzie z nim afera pedofilna, bo mamy typową psychopatie, a właśnie zaburzenia osobowości towarzyszą pedofili. Celibat degeneruje osobowość i jego obwinianie ofiar, jak zawsze obwiniają ofiary gwałciciele, to ona winnna bo spódniczka, bo spodnie, bo szła bo nie leżała, już łapkę powinno się zapalić. Ale ta wypowiedź pokazująca wręcz podręcznikową psychopatie, że cierpienie daje Michalikowi tyle radości i ludzie powinni cierpieć ku jego kościoła radości, a gwałt dziecka to takiego rodzaju cierpienie radosne dla psychola, to dla mnie to pedofili i będe czekał kiedy o tym będziemy mieli sensacje z niecierpliwością.

  OdpowiedzUsuń
 6. Panie Michalik!!! odpierdol się pan od polaków inaczej myślących i naszego kraju .Won do Watykanu.

  OdpowiedzUsuń
 7. 25 lat indoktrynacji po 2 godz. tygodniowo i 70% za in-vitro (a w Polsce 95% to katolicy)? Jak widać, cała para poszła w gwizdek, i teraz aparat państwowy ma wymuszać na 'ich wiernych' egzekwowanie tych bajek z mchu i paproci? Kołchoźnik z RM w każdym domu - obowiązkowo, a wtedy poparcie dla in-vitro dojdzie do 100%

  OdpowiedzUsuń
 8. 25 lat indoktrynacji po 2 godz. tygodniowo i 70% za in-vitro (a w Polsce 95% to katolicy)? Jak widać, cała para poszła w gwizdek, i teraz aparat państwowy ma wymuszać na 'ich wiernych' egzekwowanie tych bajek z mchu i paproci? Kołchoźnik z RM w każdym domu - obowiązkowo, a wtedy poparcie dla in-vitro dojdzie do 100%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak 25 lat indoktrynacji i nawet penisy polakom się skurczyły......

   Dziennik": Unia Europejska: Polskie penisy są za krótkie

   "Dziennik":
   Polscy mężczyźni zajmują jedno z ostatnich miejsc pod względem długości członków w Europie. Tak wynika z raportu Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej. Wyprzedzają nas nawet Niemcy - pisze "Dziennik".
   Unia Europejska po raz pierwszy podała oficjalną klasyfikację penisów - wraz z precyzyjnym podziałem na rozmiary - mały, średni i duży. Te pierwsze podczas wzwodu nie przekraczają 14,1 cm długości. Rozmiary średnich zaczynają się od 16,1 cm, a dużych od 18,1 cm. Polscy seksuolodzy oświadczyli, że z przyczyn humanitarnych nie podadzą średniej dla naszego kraju. Nie ukrywali jednak, że jest ona dość niska.
   Badanie Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej przeprowadzono z wielkim rozmachem: o długość przyrodzenia zapytano około 50 tys. dorosłych mężczyzn z wszystkich krajów Unii.

   Co zatem mają zrobić panowie, którzy zostali wyposażeni przez naturę mniej hojnie niż ich sąsiedzi? Pytanie to z pewnością może dręczyć Polaków, bo - jak wynika z raportu - zajmujemy jedno z ostatnich miejsc pod względem długości członków w Europie. Wyprzedzają nas nawet Niemcy. Seksuolog profesor Lew Starowicz nie chce jednak podać żadnych szczegółowych danych. Twierdzi, że to ze względów humanitarnych. "Takie informacje spowodowałyby tylko negatywne skutki terapeutyczne. Mielibyśmy zaraz wzrost liczby mężczyzn cierpiących na depresję oraz lawinę żądań i próśb o skierowanie na operacje powiększające" - tłumaczy prof. Starowicz.

   Usuń
 9. Niech najpierw sprzątną pedofilów ze swojego podwórka, a potem niech prawią morały. To oni są fałszywymi prorokami, przed którymi Jezus przestrzegał.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co mają sprzątnąć jak już bezczelni pedofile pouczają polaków o moralności. W zadęciu swoim i bezkarności już nie widzi że dopiero co wypenetrował paczące dziecko, tylko leci na ambonę pouczać polaków moralnie, jeszcze rozporka nie zapiął a już unosi wzrok i przewraca gałami,... w imię boże , to my jesteśmy moralność. Jeszcze nie ostygła cipeczka małej dziewczynki a już z gardła leje się pietnowanie by ludzi nie leczyć w imię moralności katolickiej.

   A ten głupi naród, jego buraczana część na kolanach przed zboczeńcami. To się w głowie nie mieści, że można tak nisko upaść, bo można i alkohol i narkotyki, ale aby aż tak to prawdziwy szok, polacy to specjaliści od zachowań z samego dna. Już się pytają czy u was babcia wnuczkę do penetrowania księdzu prowadzi, jak to w niektórych sektach było, co FBI ich roztrzelali, gdzieo matki własne dzieci guru daway na gwałty i mordy modląc się do guru.

   Usuń
 10. łon mie kocha jezdem w niebo wżienty

  OdpowiedzUsuń